A+ A A-

Odpis vodomerov

TVK a.s. oznamujú občanom, že v stredu 18. apríla a vo štvrtok 19. apríla 2018 od 8:00 hod. budú vykonávať odpis vodomerov v našej obci. Prosíme sprístupnite svoje vodomery. Ďakujeme za spoluprácu.

Novoročné stretnutie so starostom, poslancami a občanmi 2018

DanielV nedeľu 14. januára 2018 sa konalo tradičné novoročné stretnutie v Kultúrnom dome  Bošáca. O tom čo sme urobili, na čom sa pracuje a čo plánujeme v najbližšom období poinformoval občanov starosta obce vo svojej prezentácii. Fotogaléria z akcie tu.

Pumptracková dráha vybudovaná.

Začiatkom júna sme začali aktívne s realizáciou projektu budovania novej pumptrackovej cyklo dráhy. Na realizáciu sme získali fin. príspevok 3000.-€ z grantu Nadácie VÚB. V dňoch 10. - 11.6. sa konala brigáda. Dráha je dokončená a môže sa jazdiť. Ďakujeme. Fotografie z výstavby tu a z otvorenia TU.

Výstavba chodníka

Začiatkom mája 2017 sme začali s realizáciou výstavby chodníka od kostola smerom na Trenčianske Bohuslavice k bytovkám. Prosíme všetkých vodičov o zvýšenú pozornosť v tejto lokalite a ďakujeme za ohľaduplnosť a trpezlivosť. Predpokladané ukončenie prác je naplánované na koniec júna 2017. Fotografie z výstavby tu

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o