UhrovecV piatok 14. októbra 2016 reprezentovali našu obec členovia divadelného súboru Rozmarín z Bošáce na slávnostnom vyhodnotení Vidiecka žena - Líderka 2016 v Uhrovci. Anketu, v ktorej oceňujú aktívne a zaujímavé ženy z nášho slovenského vidieka, organizuje Vidiecky parlament na Slovensku. Na základe pozvania od organizátorov ankety kultúrne toto podujatie obohatil DS Rozmarín folklórnym pásmom svadobných zvykov z predstavenia Na konci Bošáci s hudobným doprovodom Slavka Zámečníka a Tomáša Martáka. Ďakujeme za reprezentáciu obce :)