A+ A A-

černoviceV sobotu 8. augusta sme navštívili našu družobnú obec Černovice pri Pelhřímove, konkrétne ich podujatie "Černovicko se baví". Výpravy na čele so starostom sa záčastnili pracovníčky OÚ, časť poslancov OZ, divadelný súbor Rozmarín, krúžok brušných tancov a zástupcovia dobrovoľných organizácií.
Privítal nás starosta obce Jan Brožek, ktorý sa o nás výborne postaral. Náš starosta Daniel Juráček mu priniesol na ochutnávku aj zopár našich tradičných výrobkov.


Na tomto podujatí sme sa však neboli iba pozrieť ale podieľali sme sa na programe. Najskôr sme vystúpili s pásmom piesní z Bošáce, neskôr zatancovali naše šikovné deti brušné tance z krúžku pod vedením Dušany Košnárovej a nasledovali scénky z Bošáckych baveničiek. V takom hroznom teple to bolo dosť náročné, hlavne vydržať v kostýmoch a krojoch. Nakoniec sme to všetci úspešne zvládli. Prezreli sme si mesto a niektorí sa aj veľmi dobre zabavili pri špeciálnom "guľovom futbale" - funzorbingu. Po výbornej večeri sme ešte navštívili aj večernú zábavu a vydali sa na cestu domov. O rok prídu na oplátku občania Černovíc do Bošáce.
Ďakujeme všetkým účastníkom zájazdu za reprezentáciu našej obce, Bošáckej pálenici za darčeky a skvelej doprave AD Ž BUS Zem. Podhradie.Poďakovanie patrí starostovi a občanom Černovíc za srdečné prijatie. Tešíme sa na ďalšie stretnutie :) Foto z akcie tu

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby