A+ A A-

Nové aktivity v detskom kútiku Motýlik

Srdečne pozývame rodičov a deti do 6 rokov na tvorivé a hravé stretnutie do priestorov detského kútika Motýlik vždy v stredu o 16:00 h. Na všetky tvorivé, šantivé a hravé deti sa teší Lucia Krivá. Najbližšie stretnutie bude 9.1.2019.

Schválenie dotácie na rozšírenie kapacít MŠ Bošáca

Dnes sme dostali výbornú správu od Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR o prehodnotení žiadosti na rozšírenie kapacít v našej materskej škôlke. Po prehodnotení žiadostí sme dostali "Rozhodnutie o zmene rozhodnutia o neschválení žiadosti o nenávratný finančný príspevok"  a získavame dotáciu vo výške 169 809,97 EUR na našu škôlku. To, o čom sa v obci dlho diskutovalo sa stáva konečne realitou a čakáme na podpísanie zmluvy.

pdfRozšírenie_kapacity_MŠ_Bošáca.pdf101.43 KB12/11/2018, 12:20

 

Zapojili sme sa do portálu "Odkaz pre starostu"

Obec Bošáca sa zapojila do portálu Odkazprestarostu.sk, ktorý umožňuje obyvateľom a návštevníkom obce nahlásiť problémy, ktoré ich trápia, a to jednoducho a rýchlo. Podnety môžete posielať buď z webovej stránky www.odkazprestarostu.sk, alebo priamo z mobilného telefónu, prostredníctvom aplikácií pre operačné systémy Android a iOS. Pri každom podnete je potrebné uviesť krátky názov a popis problému, zvoliť jednu z príslušných kategórií (napr. životné prostredie, parkovanie áut, ...) a typov podnetov, označiť na mape, kde sa podnet nachádza a priložiť fotografiu, ktorá daný problém dokumentuje. Odkaz na túto stránku nájdete aj tu na našom webe, hneď vľavo pod hlavným menu.

Čítať ďalej

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby