A+ A A-

Rekonštrukcia hasičskej zbrojnice Zabudišová

zbrojnicaHasičská zbrojnica na Zabudišovej získala nový vzhľad vďaka rekonštrukcii. Obec Bošáca získala na tento projekt dotáciu 20 520,- eur v zmysle zmluvy o poskytnutí dotácie zo štátneho rozpočtu prostredníctvom rozpočtu Ministerstva vnútra SR. Veľké poďakovanie patrí hasičom ako aj im kamarátom a podporovateľom za množstvo práce, ktoré na hasičskej zbrojnici odviedli. Ďakujeme MV SR za podporu.

Povinnosť čipovať psov

MAJITELIA PSÍKOV, podľa zákona 39/2007 Z.z.o veterinárnej starostlivosti musia byť všetci psíkovia do 31. októbra 2019 začipovaní! ŠTENIATKA, musia byť začipované pri dovŕšení 12 týždňa veku. Ak však chce majiteľ šteniatka predať alebo darovať mladšie ako 3 mesiace, je povinnosťou pôvodného majiteľa šteniatka dať do novej rodiny UŽ ZAČIPOVANÉ!

Začipovať psa si môže dať majiteľ u svojho veterinárne lekára, prípadne uvádzame kontakt na  veterinárku z NMn/V, ktorá čipovanie tiež realizuje (MVDr.Čičalová - 0907719048, 0327711803).

KD Bošáca

Z dôvodu umiestnenia materskej školy/počas rekonštrukcie budovy MŠ/ do priestorov Kultúrneho domu v Bošáci, je prenájom sály KD Bošáca pozastavený až do odvolania. Predpokladaný čas tohto obmedzenia je predbežne do konca roka 2019. Ďakujeme za pochopenie.

Zmena otváracích hodín Obecnej knižnice

Oznamujeme občanom, že z dôvodu dočasného umiestnenia materskej školy v kultúrnom dome, bude skrátená otváracia doba Obecnej knižnice. Knižnica bude otvorená v stredu a v piatok v čase od 15:00 do 18:00 hod. Zároveň aj klub dôchodcov bude v piatok prístupný až od 15:00hod.

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby