A+ A A-

KD Bošáca

Z dôvodu umiestnenia materskej školy/počas rekonštrukcie budovy MŠ/ do priestorov Kultúrneho domu v Bošáci, je prenájom sály KD Bošáca pozastavený až do odvolania. Predpokladaný čas tohto obmedzenia je predbežne do konca roka 2019. Ďakujeme za pochopenie.

Zmena otváracích hodín Obecnej knižnice

Oznamujeme občanom, že z dôvodu dočasného umiestnenia materskej školy v kultúrnom dome, bude skrátená otváracia doba Obecnej knižnice. Knižnica bude otvorená v stredu a v piatok v čase od 15:00 do 18:00 hod. Zároveň aj klub dôchodcov bude v piatok prístupný až od 15:00hod.

Výzva pre majiteľov motorových vozidiel

Starosta obce Bošáca a poslanci Obecného zastupiteľstva obce Bošáca vyzývajú a zároveň žiadajú občanov - vlastníkov automobilov, aby neparkovali svoje autá na chodníkoch, na ceste a verejných priestranstvách v obci Bošáca. Zaparkované autá predovšetkým nemôžu obmedzovať a ohrozovať chodcov, rodičov s kočíkmi a deťmi a seniorov. Musia autá obchádzať a vchádzať do vozovky, čím sa vystavujú nebezpečenstvu. Vozidlá parkujúce na ceste bránia plynulej cestnej premávke. Každý vlastník motorového vozidla je povinný parkovať vozidlo na svojom pozemku, mimo chodník, komunikáciu a verejné priestranstvo.

Nové aktivity v detskom kútiku Motýlik

Srdečne pozývame rodičov a deti do 6 rokov na tvorivé a hravé stretnutie do priestorov detského kútika Motýlik vždy v stredu o 16:00 h. Na všetky tvorivé, šantivé a hravé deti sa teší Lucia Krivá. Najbližšie stretnutie bude 9.1.2019.

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby