A+ A A-

regioV dňoch 13. - 14. 5. 2016 sa konali v Trenčíne veľtrhy Region Tour Expo 2016 a Chuť Slovenska. Na veľtrhu sme ako Mikroregión Bošáčka prezentovali zaujímavosti našich obcí a ponúkali na ochutnávku tradičné jedlá a produkty Bošáckej pálenice. PD Bošáca sa prezentovalo svojimi chutnými výrobkami, ktoré mali u návštevníkov veľký úspech.


Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na príprave a samotnej prezentácii: dôchodkyniam z Novej Bošáce za báleše, Magde Čačíkovej za tradičné beneše a oškvarkové pagáče, Bošáckej pálenici za naše tekuté poklady, PD Bošáca, Penziónu Žákovic, študentom SOŠ Nové Mesto n/V Katke, Romanovi a Karolíne za pomoc v stánkoch, p. Dušanovi Dugáčkovi, Jánovi Radošovi a Miroslavovi Zámečníkovi za prezentáciu včelárstva a zamestnancom OU Bošáca za prípravu prezentačných stánkov a prezentovanie obcí počas oboch dní veľtrhu. Za podporu na podujatí ďakujeme starostom Bošáckej doliny: Danielovi Juráčkovi, Bibiáne Naďovej, Miroslavovi Zámečníkovi a Jánovi Žuchovi. Foto tu

Váš Mikroregión Bošáčka

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby