A+ A A-

loga_program_ERDF

erb_text_farebny

 

FOND MIKROPROJEKTOV
Mikroprojekt vznikol na základe dlhoročnej spolupráce medzi obcami Bošáca a Březová.

 

Žiadateľ: Obec Bošáca

Partnerská obec: Obec Březová (Uherský Brod)

Rozpočet projektu: 4 721,10 €

Výška dotácie: 4 485,04 €

Spoluúčasť obce: 236,06 €

 

 Projekt je spolufinancovaný v rámci Fondu mikroprojektov Európskou úniou z prostriedkov Európskeho fondu regionálneho rozvoja a štátnym rozpočtom v rámci Programu cezhraničnej spolupráce Česká republika – Slovenská republika 2007-2013.

 

Hlavným cieľom mikroprojektu je rozvoj vzájomných vzťahov medzi samosprávami, miestnymi spolkami a obyvateľmi partnerských obcí a to prostredníctvom zorganizovania spoločného kultúrno - spoločenského podujatia na rozhľadni Hájnica. Projekt Slávnosti pod rozhľadňou Hájnica nadväzuje na realizovaný projekt Výstavba rozhľadne na vrchu Hájnica v rámci Operačného programu cezhraničnej spolupráce Slovenská republika - Česká republika 2007 - 2013, ktorý bol realizovaný v roku 2013. Slávnosti sú usporiadané pri príležitosti prvého výročia otvorenia rozhľadne.

Slávnosť pri rozhľadni Hájnica  bude zahájená bohoslužbou. Celé podujatie otvorí následne  slávnostným príhovorom starosta obce Bošáca a starosta obce Březová, prípadne pozvaní hostia. Nasledovať bude kultúrny program s vystúpením folkloristov a hudobných skupín. Všetci návštevníci budú mať možnosť výhľadu na široké okolie z rozhľadne Hájnica, a tiež si budú môcť pozrieť románsky kostolík a Haluzickú tiesňavu so sprievodcom, ktoré sú v blízkosti rozhľadne Hájnica. Pre všetkých zúčastnených bude pripravené posedenie s občerstvením( guláš, grilované klobásy, čapované pivo, kofola).  Za účasť na akcii dostanú  na pamiatku účastníci magnetku a propagačný leták.

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby