A+ A A-

loga program ERDF erb text farebny FOND MIKROPROJEKTOV

 

Názov projektu: Kraj pod Veľkým Lopeníkom

Žiadateľ: Obec Bošáca
Partnerská obec: Obec Březová (Uherský Brod)
Rozpočet projektu: 6 800 €
Výška dotácie: 6 460 €
Spoluúčasť obce: 340 €

Projekt je spolufinancovaný v rámci Fondu mikroprojektov Európskou úniou z prostriedkov Európskeho fondu regionálneho rozvoja a štátnym rozpočtom v rámci Programu cezhraničnej spolupráce Česká republika – Slovenská republika 2007-2013.
Výsledkom mikroprojektu je vytvorenie spoločnej mapy, ktorá bude zahŕňať obce Bošáca a Březová a ich okolie. V mape budú zakreslené významné pamiatky a zaujímavosti ako napr. rozhľadňa na Lopeníku, na Hájnici, a v Suchej Lozy, kostoly, múzeá, pamätné domy, kaplnky, kaštieľ, prírodné atraktivity: tiesňava, minerálne pramene, stromy roka, mokraď Březová a iné. V mape budú tiež zakreslené cykloturistické a turistické trasy, Mapa bude predstavovať komplexné dielo z hľadiska cestovného ruchu a propagácie územia. Zámerom je použiť mapu pri prezentovaní obcí na veľtrhoch cestovného ruchu.

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby