A+ A A-

brigádaV mesiaci august sme zrealizovali výsadbu nových trvaliek pred kultúrnym domom v Bošáci. Návrh výsadby nám bezodplatne pripravila Ing. Ivana Adamaťová – záhradná architektka z našej obce, ktorej aj touto cestou ďakujeme. Výsadba pozostáva z tradičných vidieckych rastlín, ktoré mávali v záhradách už naše staré mamy.
Po dodaní rastlín samotnú výsadbu pod vedením Ing. Ivany Adamaťovej zrealizovali dobrovoľníčky z našej obce: p. Juráčková, p. Staňáková a dievčatá Švorčíková Mária a Kabelíková Simona. Vo vhodnom čase bude dosadená do priestoru aj lipa. Následne sa na záhon umiestnila štiepka a to opäť brigádnicky. Do brigády za účasti poslancov OZ(Lydka Zámečníková a Daniel Bradáč) sa zapojil divadelný súbor Rozmarín a rodina Kusendová. Všetkým veľmi pekne ďakujeme za spoluprácu a ochotu prispieť vlastnou prácou k skrášleniu verejných priestranstiev v našej obci. Foto z brigád tu

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby