Mikuláš

mikiMikuláš navštívil "naše" deti v piatok 8. decembra 2017. Za doprovodu svojich spoločníkov anjelikov a čertov prišiel na krásnom konskom záprahu a po rozsvietení vianočného stromčeka na námestí obdaroval deti z Bošáce sladkosťami. Asistovali mu aj členovia DHZ Bošáca. Fotogaléria tu.

Vianoce s Kollárovcami

koncertOpäť po roku sme mali možnosť v piatok 15. decembra 2017 zažiť nádherný vianočný koncert s obľúbenými Kollárovcami u nás v Bošáci. Ďakujeme všetkým návštevníkom koncertu za výbornú atmosféru a samozrejme chlapcom Kollárovcom za krásne piesne. Tešíme sa opäť na ďalší koncert u nás v Bošáci. Fotogaléria tu.

Máj, Máj zelený...

majkaPosledný aprílový deň sme sa tradične stretli na námestí, aby sme postavili náš "MÁJ". Tentokrát aj s koncertom DH Bošáčanka pod vedením kapelníka Miroslava Žákovica so svojimi sólistami Ankou Bolečkovou, Ivetkou Ševčíkovou a Jánom Bolečkom. Nechýbal domáci vaječný likér a aj niečo klasicky bošácke od starostu :) výborné vdolečky a pre najmenších aj sladkosti.

Čítať ďalej

Stretnutie so starostom a poslancami 2017

stretnutieV nedeľu 15. januára 2017 sme sa stretli na novoročnom stretnutí občanov so starostom a poslancami. Stretnutie zahájil starosta obce. Na začiatok vystúpili dievčatá z gymnastického krúžku pod vedením pani Hrančovej a dievčatá z krúžku brušných tancov pod vedením Dušany Košnárovej. Následne starosta od prezentoval prezentáciu, v ktorej povedal čo sa urobilo, robí a čo sa plánuje.

Čítať ďalej