A+ A A-

P3078587Pri príležitosti Medzinárodného dňa žien pripravila kultúrna komisia Obce Bošáca pre "naše ženy" príjemné popoludnie v kultúrnom dome v Bošáci. Okrem občerstvenia sme ženy prekvapili vďaka našim hosťom. Mohli si vyskúšať služby kozmetičky a dať sa namaľovať alebo ošetriť pleť, vyskúšať regeneračnú japonskú manikúru a parafínové zábaly na ruky, zrelaxovať sa na masážnom kresle... Na posedenie zavítal aj zástupca starostu Daniel Bradáč, ktorý prítomným dámam v mene miestnej samosprávy zaželal krásny Deň žien a podaroval ruže.

Všetkým ženám sa veľmi páčil náš darček k MDŽ - regeneračné procedúry, preto radi splníme ich želanie a ponúkneme im možnosť využiť tieto služby v priestoroch KD Bošáca vždy raz za mesiac. Ďakujeme za účasť na podujatí a veríme, že Vás poteší aj možnosť pravidelného využívania regeneračných procedúr :) Fotografie tu

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby