P3078587Pri príležitosti Medzinárodného dňa žien pripravila kultúrna komisia Obce Bošáca pre "naše ženy" príjemné popoludnie v kultúrnom dome v Bošáci. Okrem občerstvenia sme ženy prekvapili vďaka našim hosťom. Mohli si vyskúšať služby kozmetičky a dať sa namaľovať alebo ošetriť pleť, vyskúšať regeneračnú japonskú manikúru a parafínové zábaly na ruky, zrelaxovať sa na masážnom kresle... Na posedenie zavítal aj zástupca starostu Daniel Bradáč, ktorý prítomným dámam v mene miestnej samosprávy zaželal krásny Deň žien a podaroval ruže.

Všetkým ženám sa veľmi páčil náš darček k MDŽ - regeneračné procedúry, preto radi splníme ich želanie a ponúkneme im možnosť využiť tieto služby v priestoroch KD Bošáca vždy raz za mesiac. Ďakujeme za účasť na podujatí a veríme, že Vás poteší aj možnosť pravidelného využívania regeneračných procedúr :) Fotografie tu