DHZ3Za nádherného slnečného a veľmi teplého počasia usporiadal 20. júla 2013 Dobrovoľný hasičský zbor v Bošáci a Obec Bošáca hasičský turnaj o Pohár starostu obce Bošáce a 7. kolo Západoslovenskej hasičskej ligy. Súťaž sa konala na futbalovom ihrisku v Bošáci za účasti 19 družstiev mužov a 7 družstiev žien.  Mužskú časť vyhralo družstvo Kyselica s časom 15.22 sek. Bošácki hasiči obsadili s časom  24.67 sek. 13. miesto.  Súťaž žien vyhralo družstvo  zo Suchej nad Parnou s časom 18.48 sek. Bošácke hasičky obsadili posledné siedme miesto s časom  27.23 sek.

V rámci súťaže bol udelený pohár za najrýchlejšieho „prúdara“, ktorý získali muži zo Sládkovičova a ženy zo Suchej nad Parnou. Pre všetkých súťažiacich i návštevníkov bolo pripravené občerstvenie.

V celkovom poradí Západoslovenskej hasičskej ligy je družstvo mužov Bošáca na 7. mieste.

Ďakujeme všetkým organizátorom  za prípravu pekného podujatia a návštevníkom za účasť a podporu DHZ Bošáca.

DHZ1     DHZ2    DHZ4