Baveniky 2014Bošácke baveničky sú tradičným zábavným programom, ktorým všetkých občanov vždy potešia členovia divadelného súboru Rozmarín z našej obce. Ani tento krát nechýbali vtipné scénky, hudba, tanec a výborná nálada. Pokračovanie vysielania našej televízie „Bez štamprle ani na krok" začalo reláciou volajte riaditeľovi, kde si diváci vyliali svoje srdcia nášmu „generálnemu".

Nasledovalo vysielanie rozhlasovej stanice, orientálne tance a reportáž o živote na dedine. Divákov pobavila aj zoznamovacia kancelária, príbeh o sklerotikovi, aj o opravárovi pračiek. Naši susedia z Březovej nás prekvapili cvičebnou zostavou zo spartakiády a v inštitúte predmanželskej výchovy u pani Krásnej sa chlapi zaúčali do ženských prác. Hosťom baveničiek bola aj skupina Čierno – biela, ktorá predviedla pančuchovú zostavu. Divákom sme ponúkli aj reportáže z ambulancie obvodného lekára kde liečili sklerotikov a na policajnej stanici zasa riešili prípad znásilnenia. Vrcholom programu bolo vystúpenie tanečnej skupiny Zvonár, ktorá mala veľký úspech medzi divákmi.
Obec Bošáca ďakuje všetkým účinkujúcim za krásny kultúrny a vtipný zážitok. Už teraz sa tešíme na 12. ročník Bošáckych baveničiek . Foto