A+ A A-

 

Baveniky 2014Bošácke baveničky sú tradičným zábavným programom, ktorým všetkých občanov vždy potešia členovia divadelného súboru Rozmarín z našej obce. Ani tento krát nechýbali vtipné scénky, hudba, tanec a výborná nálada. Pokračovanie vysielania našej televízie „Bez štamprle ani na krok" začalo reláciou volajte riaditeľovi, kde si diváci vyliali svoje srdcia nášmu „generálnemu".

Nasledovalo vysielanie rozhlasovej stanice, orientálne tance a reportáž o živote na dedine. Divákov pobavila aj zoznamovacia kancelária, príbeh o sklerotikovi, aj o opravárovi pračiek. Naši susedia z Březovej nás prekvapili cvičebnou zostavou zo spartakiády a v inštitúte predmanželskej výchovy u pani Krásnej sa chlapi zaúčali do ženských prác. Hosťom baveničiek bola aj skupina Čierno – biela, ktorá predviedla pančuchovú zostavu. Divákom sme ponúkli aj reportáže z ambulancie obvodného lekára kde liečili sklerotikov a na policajnej stanici zasa riešili prípad znásilnenia. Vrcholom programu bolo vystúpenie tanečnej skupiny Zvonár, ktorá mala veľký úspech medzi divákmi.
Obec Bošáca ďakuje všetkým účinkujúcim za krásny kultúrny a vtipný zážitok. Už teraz sa tešíme na 12. ročník Bošáckych baveničiek . Foto

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby