A+ A A-

staroba_ma_krasnu_dusuStaroba čaká na každého z nás. Prichádza tak pomaly, že si ju niektorí uvedomia v poslednej chvíli a nestihnú si ju vychutnať. Iste sú aj takí seniori, ktorí tvrdia, že nie je čo vychutnávať. Proti tomuto tvrdeniu stoja životy mnohých babičiek a deduškov, ktorí svoju jeseň života prežívajú v nádherných pokojných farbách. Staroba je veľkou príležitosťou tešiť sa z toho, čo v živote prežili a tešiť sa z toho, čo prežívajú ľudia okolo nich.

Obec Bošáca a kultúrna komisia obce pripravila nedeľné popoludnie pre našich skvelých seniorov. Zahrala a zaspievala dychová hudba Bošáčanka, prihovoril sa pán starosta, svojim programom potešili starých rodičov deti zo základnej a materskej školy. Krásne piesne nám v sprievode harmonikára zaspievali členky folklórneho súboru Kolovrátok z Melčíc - Lieskového.Ďakujeme všetkým účinkujúcim za krásny program. Príjemné nedeľné popoludnie pri počúvaní Bošáčanky a Kolovrátku pohľadilo ,,dušu" všetkým našim seniorom. Prajeme Vám veľa zdravia. Sme radi že Vás máme :)
Foto z akcie TU

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby