iaci
Dňa 23. 1.2011 OŠK Bošáca s podporou Čaba bar Bošáca organizoval halový futbalový turnaj starších žiakov za účasti družstiev:  Bošáca, TTS Trenčín, Melčice Lieskové, Zemianske Podhradie, Soblahov, Ivanovce

Mužstvá boli rozdelené do dvoch skupín, kde hrali každý s každým a podľa umiestnenia v skupine sa hralo o konečné umiestnenie. Vo finále sa stretli hráči domácej Bošáce so Zemianskym Podhradím. Tento zápas bol pravým vyvrcholením turnaja, keď zápas mal veľmi dobrú úroveň.

Z víťazstva sa tešili skúsenejší hráči zo Zemianskeho Podhradia, ktorí boli nad sily našich mladých nádejí a tak si odniesli pohár pre víťaza turnaja.
Rozhodcom turnaja bol p. Ján Stacho, ktorý rozhodoval všetky zápasy k spokojnosti všetkých zúčastnených.
Pekné poháre a diplomy, ktoré venoval Čaba bar Bošáca, odovzdal najlepším mužstvám a jednotlivcom starosta obce Bc. Daniel Juráček.

Bc. Jozef Mihala
tajomník VV OŠK Bošáca