V sobotu 11. júna 2011 sa uskutočnil malý zájazd futbalistov - starých pánov z Bošáce na priateľský hodový zápas do Limbachu. Nie je potreba pripomínať, že obec Limbach tvorí s obcou Bošáca rodinu. Tradícia hodového zápasu tu je mnoho rokov. Pred zápasom mali krátky príhovor pani starostka Limbachu a starosta Bošáce. Vymenili si malé pozornosti, popriali hráčom veľa štastia v hre a mohlo sa začať. Zápas skončil víťazstvom hostí z Bošáce 1:2. Domáci hrali veľmi dobre a remíza by bola spravodlivá.
Mužstvo Bošáce reprezentovali:
Tréner: Ján Helík (Cverna)
Brankár: Ján Vavro
Hráči: Ján Kaššovic(Bubnár), Roman Helík(Cverenka), Štefan Brezovák, Dušan Turánek, Daniel Juráček(starosta), Branislav Vajda(Vajko), Miroslav Janega(Arči), Michal Kozic(Učitel), Jozef Mihala, Peter Klbečka, František Sartoris, Libor Kosa, Miloš Kopunec(Hečko).
SMSport z Rhodosu: Daniel Ženžlák.
Ďakujeme všetkým hráčom, ktorí sa zúčastnili a reprezentovali našu obec v dlhoročnej tradícii.
Taktiež ďakujeme trpezlivému šoférovi autobusu Jozefovi Vavrovi z Tr.Bohuslavíc.
Foto z akcie nájdete TU.