A+ A A-

OSK Bosaca
Dňa 10. júla sa v Trenčianskych Bohuslaviciach uskutočnil futbalový turnaj o pohár starostov Bošáckej doliny. Po daždivých dňoch účastníkov a návštevníkov privítalo príjemné slnečné počasie. Turnaj zahájila starostka obce Trenčianske Bohuslavice p. Bibiana Naďová. Rozlosovaním sa určili prvé dva zápasy takto: Zemianske Podhradie - Nová Bošáca a Trenčianske Bohuslavice - Bošáca.
Tretie miesto získalo mužstvo OŠK Bošáce po víťazstve na jedenástky nad mužstvom Zemianskeho Podhradia. Turnaj vyhralo mužstvo Trenčianskych Bohuslavíc, ktoré vo finále zdolalo takisto na jedenástky mužstvo Novej Bošáce. Celý turnaj sa niesol vo fair play duchu a treba poďakovať rozhodcom za vynikajúce výkony. Po odovzdaní putovného pohára víťaznému  mužstvu Tr. Bohuslavíc starostka obce ukončila turnaj a pozvala účastníkov a návštevníkov na budúcoročný turnaj. ktorý sa uskutoční v Bošáci. Foto z akcie môžete nájsť TU.  

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby