Dorastenecky_turnaj_2012_1065. ročník halového futbalového turnaja dorastencov 2012

Dňa 21. 1.2012 OŠK Bošáca organizoval pod záštitou starostu obce Bošáca 5. ročník Halového futbalového turnaja dorastencov za účasti družstiev z Bošáce (V. liga), Trenčianskych Stankoviec (IV. liga), Starej Turej (V. liga) a Podolia (Majstrovstvá oblasti Trenčín).

Turnaj slávnostne otvoril starosta obce Bc. Daniel Juráček a potom si to jednotlivé mužstvá „rozdali“ na bošáckej palubovke. Turnaj sa hral systémom každý s každým, jeden zápas trval 25 minút. Jednotlivé zápasy mali veľmi dobrú úroveň a pre hráčov bol tento turnaj určite príjemným spestrením zimnej prípravy.

Víťaznú trofej získalo družstvo Trenčianskych Stankoviec, ktoré nenašlo premožiteľa ani v jednom zápase a všetky svoje zápasy vyhralo. Domáca Bošáca skončila na druhom mieste, keď posledný zápas práve so Stankovčanmi prehrali 2:0, aj keď na víťazstvo v turnaji jej v tomto zápase postačovala remíza.

Výsledky:

Bošáca – Podolie                                              3:0

Stará Turá  – Trenčianske Stankovce                  3:4

Bošáca – Stará Turá                                         10:1

Trenčianske Stankovce – Podolie                       5:2

Stará Turá – Podolie                                         3:4

Bošáca – Trenčianske Stankovce                        0:2

Dorastenecky_turnaj_2012_101Konečné poradie:

1. Trenčianske Stankovce         3  3   0  0    11:5   9

2. Bošáca                                3  2   0  1    13:3   6

3. Podolie                               3  1   0  2    6:11   3

4. Stará Turá                           3  0   0  3    7:18   0

Rozhodcom turnaja bol p. Ján Stacho, ktorý svojim profesionálnym výkonom v každom stretnutí ukázal cit pre hru, ako aj znalosť futbalových pravidiel a svojou autoritou prispel k bezproblémovému priebehu turnaja.

Zároveň je potrebné poďakovať všetkým zúčastneným družstvám, ktoré taktiež prispeli k tomu, že v Bošáci sme strávili príjemné sobotné futbalové predpoludnie.

Ocenení boli najlepší hráči z jednotlivých družstiev – Trenčianske Stankovce – František Krasňan, Bošáca – Róbert Hejbal Podolie – Lukáš Klčo, Stará Turá – Lukáš Szekfü, najlepším brankárom turnaja bol vyhlásený Lukáš Klčo z Podolia, najlepší strelcom s piatimi gólmi bol Adam Bokor z Podolia a najlepším hráčom turnaja bol vyhlásený Martin Zámečník z Bošáce. Každé družstvo obdržalo podľa umiestnenia diplom a pekný pohár. Ceny pre mužstvá, ako aj najlepších jednotlivcov odovzdal starosta Obce Bošáca Bc. Daniel Juráček a tajomník VV OŠK Bošáca a tréner domáceho družstva dorastencov Bc. Jozef Mihala.
Všetky fotografie nájdete TU DORAST TURNAJ.

JM