Limbach

Cez víkend 26. – 27. mája 2012 sa konali v spriaznenej obci  hody, v rámci ktorých odohralo mužstvo ,,starých pánov“ Bošáce priateľský futbalový zápas proti ,,starým pánom“ Limbachu. Zápas sa skončil víťazstvom nášho mužstva 2-0, keď oba góly strelil ,,mladý pán“ Roman ,,Cverna“ Helík.

Na hodoch sa ukázal aj čerstvý vicemajster sveta v ľadovom hokeji a občan Limbachu, Miroslav Šatan, a hokejisti z Trenčína Miroslav Hlinka, Braňo Jánoš a Marcel Hanzal, ktorí ochotne zapózovali s fanúšikmi. Na prvý pohľad bolo jasné, že atmosféra podujatia sa im veľmi páčila.

Pre futbalistov bolo pripravené občerstvenie a putovanie po vínnych pivniciach v Limbachu. Každý si vie asi predstaviť ako to všetko dopadlo.... no všetci sa vrátili živí a zdraví. Samozrejme nesmeli obísť pivnicu pána Chvílu, ktorý tradične hostí celý náš futbalový tím.

Tradície treba dodržiavať, a preto sa už tešíme na Bošácke hody, kedy v sobotu 18. augusta hostíme na trávniku i mimo neho priateľov z Limbachu.

Foto z akcie TU