A+ A A-

Limbach

Cez víkend 26. – 27. mája 2012 sa konali v spriaznenej obci  hody, v rámci ktorých odohralo mužstvo ,,starých pánov“ Bošáce priateľský futbalový zápas proti ,,starým pánom“ Limbachu. Zápas sa skončil víťazstvom nášho mužstva 2-0, keď oba góly strelil ,,mladý pán“ Roman ,,Cverna“ Helík.

 

Na hodoch sa ukázal aj čerstvý vicemajster sveta v ľadovom hokeji a občan Limbachu, Miroslav Šatan, a hokejisti z Trenčína Miroslav Hlinka, Braňo Jánoš a Marcel Hanzal, ktorí ochotne zapózovali s fanúšikmi. Na prvý pohľad bolo jasné, že atmosféra podujatia sa im veľmi páčila.

Pre futbalistov bolo pripravené občerstvenie a putovanie po vínnych pivniciach v Limbachu. Každý si vie asi predstaviť ako to všetko dopadlo.... no všetci sa vrátili živí a zdraví. Samozrejme nesmeli obísť pivnicu pána Chvílu, ktorý tradične hostí celý náš futbalový tím.

Tradície treba dodržiavať, a preto sa už tešíme na Bošácke hody, kedy v sobotu 18. augusta hostíme na trávniku i mimo neho priateľov z Limbachu.

Foto z akcie TU

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby