turnaj1Dňa 09.02.2013 OŠK Bošáca organizoval pod záštitou starostu obce Bošáca 6. ročník Halového futbalového turnaja dorastencov za účasti družstiev z Bošáce (V. liga), Drietomy (V. liga), Starej Turej (V. liga) a Častkoviec (Majstrovstvá oblasti Trenčín).

Turnaj slávnostne otvoril tajomník VV OŠK a zároveň tréner domácich Bc. Jozef Mihala a potom si to jednotlivé mužstvá „rozdali“ na bošáckej palubovke. Turnaj sa hral systémom každý s každým, jeden zápas trval 25 minút. Jednotlivé zápasy mali veľmi dobrú úroveň a pre hráčov bol tento turnaj určite príjemným spestrením zimnej prípravy.

turnaj3Víťaznú trofej získalo družstvo z Drietomy, ktoré nenašlo premožiteľa ani v jednom zápase a zaslúžene si odnielo trofej pre prvé mužstvo tabuľky. Domáca Bošáca skončila na druhom mieste, keď posledný zápas práve s Drietomou prehrali 2:0, aj keď na víťazstvo v turnaji jej v tomto zápase postačovala remíza.

Výsledky:

Bošáca – Častkovce                                         5:2

Stará Turá  – Drietoma                                     2:7

Bošáca – Stará Turá                                         12:0

Drietoma – Častkovce                                      0:0

Stará Turá – Častkovce                                    4:4

Bošáca – Drietoma                                           0:2

Konečné poradie:

1. Drietoma                             3  2  1  0      9:2     7

2. Bošáca                                3  2   0  1    17:4     6

3. Častkovce                           3  0   2  0      6:9     2

4. Stará Turá                           3  0   1  0      6:23   0

Rozhodcovia turnaja boli mladí hráči dospelých OŠK Bošáca Róbert Mihala a Lukáš Figura, ktorí zvládli rozhodovanie na vysokej úrovni a k spokojnosti všetkých účastníkov.

turnaj2Zároveň je potrebné poďakovať zúčastneným družstvám, ktoré taktiež prispeli k tomu, že v sme Bošáci strávili príjemné sobotné futbalové popoludnie.

Ocenení boli najlepší brankár, hráč, ako aj strelec turnaja. Najlepším brankárom bol vyhlásený Michal Omasta z Častkoviec najlepší strelcom s troma gólmi bol Jakub Nikodém zo Starej Turej a najlepším hráčom turnaja bol vyhlásený Martin Zámečník z Bošáce. Každé družstvo obdržalo podľa umiestnenia diplom a pekný pohár. Ceny pre mužstvá, ako aj najlepších jednotlivcov odovzdali tajomník VV OŠK Bošáca a tréner domáceho družstva dorastencov Bc. Jozef Mihala. a p. Marián Kopunec, člen VV OŠK Bošáca, ktorý sa taktiež staral o vyhlasovanie a vedenie štatistiky jednotlivých zápasov.

FOTO z akcie TU

Bc. Jozef Mihala