A+ A A-

záľuby fotoV dňoch 21.- 22. marca sme usporiadali už našu tradičnú výstavu Moje záľuby. Záľuba je to, čo robíme z vlastnej vôle a baví nás to. Niektorí ľudia majú umelecké nadanie a niektorí športové, podnikajú rôzne túry po prírode, rybačky, záhradkárčia. Iným druhom zábavy a oddychom sú záľuby v čítaní kníh, počúvanie hudby, kreslenie, maľovanie, hra na hudobné nástroje alebo tanec, pečenie a varenie. Medzi hobby patrí aj vytváranie rôznych zbierok ako napríklad známok, keramických výrobkov, motýľov, chrobákov, modelov áut, magnetiek alebo aj rôzne ručné práce.

Pestrú paletu záľub prezentovali aj vystavovatelia na našej výstave. Počas výstavy mali možnosť návštevníci vidieť aj krátke filmy z prírody od Jozefa Dovičina. Zaujala aj výstavka krojov a krojovaných bábik od p. Marty Rýdzej z Novej Bošáce. Ďakujeme všetkým spoluobčanom za krásne vystavené exponáty a návštevníkom za účasť. Foto tu

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby