A+ A A-

starosta AzraelV nedeľu 31. mája Obec Bošáca a Obec Zemianske Podhradie pripravili pre deti Cestu rozprávkovým lesom - "Vitajte v krajine šmolkov", ktorá pokračovala na ihrisku v Bošáci.
Na začiatku "lesa" na deti čakal Gargamel s prešibaným kocúrom Azraelom. Ďalej cestou lesom mohli deti stretnúť rôznych šmolkov. Od šmolkov za splnenie súťažných úloh dostali na výmenu písmenká, z ktorých na konci Tatkovi Šmolkovi prezradili konečnú indíciu. Deti dostali darček a diplom za absolvovanie rozprávkového lesa.

Na ihrisku ich ďalej čakali rôzne atrakcie: ukážky záchranárskych psov, ukážka agility psov, ukážky poľnohospodárskej techniky, ukážka práce so zberným obecným vozidlom a trpezlivým šoférom Rasťom Kusendom, štvorkolka, obrnené vozidlo, ukážky poskytovania prvej pomoci, hasičská technika, bábkové divadielko "O veselých myškách".
Ďakujeme všetkým, ktorí pripravili toto podujatie: Obci Bošáca a Obci Zem. Podhradie za financovanie a prípravu podujatia, za pomoc pri poriadaní členom Jednoty dôchodcov v Bošáci, členom divadelného súboru Rozmarín z Bošáce, členom OŠK Bošáca na čele s Jožkom Mihalom, členom DHZ Bošáca a DHZ Zem. Podhradie, členom kultúrnych komisií oboch obcí a ďalších dobrovoľníkov. Za zapožičanie vozidiel: PD Bošáca, Simeon, Penzion Žákovic, Ivanovi Kozáčkovi, p. Kosovi za zapožičanie sanitky, firme ASOK štrkopiesky. Za program divadielku Harlekíno, za ukážku agility výcvik psíkov - Adelke Kružinskej a Lenke Pastorkovej, za ukážku práce so záchranárskymi psami p. Kalisovej a kolektívu, Jankovi Vidovi a Škole prvej pomoci za ukážky prvej pomoci. Za občerstvenie nielen pre návštevníkov ale hlavne pre účinkujúcich Čaba baru a rodine Papalovej.
Za krásne kostýmy ďakujeme p. Magde Čačíkovej.
Veríme, že ste boli spokojní, tešíme sa opäť o rok v Zemianskom Podhradí :) Foto tu

 

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby