A+ A A-

hkdrDňa 23. júna nás navštívili členovia hodnotiacej komisie súťaže Dedina roka. Komisiu privítali a obcou previedli starosta obce Daniel Juráček a pracovníčky OÚ Martina Hulínková a Táňa Helíková. Počas troch hodín sme im ukázali našu obec, divadelníci zahrali ukážku z hry Na konci Bošáci, prezentáciu spolkov a organizácií, navštívili sme materskú škôlku, kostol, PD Bošáca, ihrisko, zberný dvor, ovocný sad.

Chceli by sme poďakovať všetkým, ktorí nám pomohli odprezentovať našu obec: členom DS Rozmarín, DH Bošáčanka,zástupcom organizácií pôsobiacich v obci: včelárom, chovateľom, chovateľom poštových holubov, divadelníkom, členom červeného kríža, záhradkárom, futbalistom, hasičom, poľovníkom, krúžku brušných tancov a gymnastickému krúžku, ženám z tvorivých dielní, deťom a pani učiteľkám z materskej škôlky, pánovi kaplánovi Martinovi a mladežníckemu speváckemu zboru, predsedovi PD Bošáca, Bošáckej pálenici,deťom z futbalovej prípravky, všetkým šikovným ženám, ktoré navarili naše tradičné jedlá pre členov poroty a všetkým Vám, ktorí ste nám pomohli s úpravou priestorov pred Vašimi domami.
Ďakujeme za spoluprácu a budeme netrpezlivo čakať na september, kedy sa dozvieme výsledky tejto prestížnej súťaže :) Foto tu

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby