A+ A A-

stretnutieV nedeľu 15. januára 2017 sme sa stretli na novoročnom stretnutí občanov so starostom a poslancami. Stretnutie zahájil starosta obce. Na začiatok vystúpili dievčatá z gymnastického krúžku pod vedením pani Hrančovej a dievčatá z krúžku brušných tancov pod vedením Dušany Košnárovej. Následne starosta od prezentoval prezentáciu, v ktorej povedal čo sa urobilo, robí a čo sa plánuje.

V diskusii sme prijali podnety od občanov, pozdravil nás pán predseda PD Vladimír Králik a na záver sme sa s chuťou pustili do všetkého jedenia a pitia čo sme pripravili. Veľké poďakovanie patrí Bošáckej pálenici za podporu a pomoc aby sme nezmrzli, PD Bošáca za prasiatko, Bošackej reštaurácii za upečenie, Jakubovi Papalovi z Čaba baru za rozporcovanie, pani Hrančovej s dievčatami, pani Košnárovej s dievčatami, Miroslavovi Miroslav Pőštenymu za ozvučenie a samozrejme dievčatám z úradu, Rasťovi z prevádzky, ako aj všetkým pomocníkom pri organozovaní a hlavne Vám všetkým ktorí ste prišli. Ďakujeme a tešíme sa o rok.

Foto: Stretnutie so starostom a poslancami 2017

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby