A+ A A-

limbach 2018V sobotu 19. mája 2018 sme vycestovali na tradičný hodový zápas starých pánov do Limbachu. I keď to ešte v piatok večer vypadalo, že nás bude sedem, ako vždy bolo nás dosť. Verím že nás bude bývať viac, aby sa lepšie striedalo. Branislav Vajda dal verejný prísľub, že si to odteraz zoberie na starosť. Zápas bol bojovný, ale férový. Ako sa na dobrých hostí sluší, domáci zaslúžene vyhrali 4:1.

Za Bošácu skóroval bojovný Janega Marian. Po zápase na nás čakalo pečené prasiatko, za čo ďakujeme skvelej starostke Adriana Zálešáková Čechovičová. Záver patril tradične rodákovi z Bošáce Ivanovi Chvílovi a jeho synovi Marošovi a ich pivnici. Ďakujeme im za pohostinnosť. Za fotky ďakujeme Jana Plšková. Ďakujem všetkých hráčom z Bošáce, ktorí prišli na zápas a zabezpečili tak pokračovanie tejto tento rok 50 ročnej histórie. Tešíme sa na hody v Bošáci v sobotu 18.8:2018. o 17:00hod a všetkých Vás srdečne pozývame. Mgr. Daniel Juráček

Viac foto tu

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby