Jaternica_2011_01V sobotu 3. záři, september 2011 sa uskutočnil tretí ročník súťaže družstiev v domácej zabíjačke obcí z mikroregiónu Bošáckej doliny a Bielych Karpat.
Mäsiari Bošáca ziskali prvú cenu vo svojej kategorii, rovnako ako všetky ostatné družstvá. Na Jaternici išlo hlavne o zábavu a stretnutie príjemných ľudí. Budúci ročník sa uskutoční na Slovensku v Trenčianských Bohuslaviciach. Fotografie z akcie môžete vidieť aj na stránkach obce Březová kliknutím na nasledujúci odkaz: Foto z Jaternice 2011.