slovacka_jaternicaV sobotu 1. septembra sa všetci nadšenci pre výrobu zabíjačkových špecialít stretli už po štvrtýkrát na spoločnom podujatí obcí Březová a Trenčianske Bohuslavice pod názvom Slovácka jaternica. Túto krásnu myšlienku spoločnej spolupráce a súťaže družstiev z Mikroregiónu Bošáčka a Bíle Karpaty vymyslel bývalý starosta Trenč. Bohuslavíc p. Ľubomír Tinka. Tradíciu sme dodržali i toho roku, kedy sa konala súťaž v Trenč. Bohuslaviciach. Obec Bošáca súťažila v zložení: Braňo Vajda, Daniel Juráček a priateľka Svaťka Swaczynová, Tomáš Janega, Majo Janega s priateľkou Jarkou,Ján Helík, Táňa Helíková, Oľga Helíková. Získali sme ocenenie za výborný jágerčák. Ďakujeme všetkým zúčastneným za pomoc, obetovaný voľný čas a tešíme sa o rok na Březovej :)

Foto z akcie TU