A+ A A-

Tešíme sa na Vás!V nedeľu 18. novembra 2012 sa v KD Bošáca uskutočnilo posedenie so starostom Mgr. Danielom Juráčkom a poslancami OZ: Lýdia Zámečníková, Bc. Jozef Mihala a Miroslav Kaššovic (ospravedlnili sa Daniel Bradáč PaedDr. a Jaroslav Staňák).

Stretnutie začal starosta obce, ktorí privítal prítomných občanov v mene svojom a v mene prítomných poslancov. Ďalej nasledovala prezentácia o stavu obce (o tom čo sme dosiahli a o tom čo by sme chceli). V závere tejto časti starosta poďakoval hasičom, futbalistom, dôchodcom, divadelníkom - bavenčkárom ako aj všetkým, ktorí sa aktívne zapájajú do chodu obce. Vďaka patrí aj firmám
Do diskusie sa zapojili aj predseda PD Bošáca Ing. Vladimír Králik a pán farár nášho rímsko-katolickeho úradu v Bošáci Mgr. Peter Kuljaček. Predseda PD Bošáca poďakoval občanom za slová podpory, chvály a uznania, ktoré boli adresované družstvu ako aj samotnému predsedovi. Poďakoval za dobrú spoluprácu s obecným úradom. Pán farár nás požiadal všetkých (obecný úrad sa pridáva), aby sme nejazdili autami priamo pred kostolom, nakoľko sa v týchto miestach vytvárajú koľaje a je ohrozovaný samotný kostol. Takisto poďakoval za dobrú spoluprácu s obecným úradom. Ďakujeme pánu predsedovi a pánu farárovi za účasť na tomto posedení a zapojení sa do diskusie.
Do diskusie sa zapojili aj občania. Pýtali sa, kde sú ostatní poslanci OZ, teda okrem ospravedlnených. Upozornili na parkujúce autá na chodníkoch. Pýtali sa na situáciu so sokolovňou a starou poštou. Vyjadrili spokojnosť s vybudovaním kuchynky v priestoroch pri javisku v KD Bošáca.
Po diskusii nasledovalo občerstvenie v podobe kapistnice, koláčikov, čajíku, vínka ako aj lahodnej jabĺčkovice.
Milí spoluobčania dovoľte nám v mene starostu obce, poslancov OZ ako aj obecného úradu poďakovať
(obecný úrad sa pridáva)            pribpriamo naživo. Najlepšia príležitosť ako povedať svoj problém, podať podnet, pripomienku, sťažnosť. Priamo vo verejnej diskusii, alebo neskôr osobne počas občerstvenia. Prosíme Vás všetkých, aby ste prišli a povedali nám svoj problém, podnet, sťažnosť. Bez Vašich ohlasov o mnohých veciach ani netušíme. Prídte a povedzte nám čo sme neurobili. Bez Vás sa nám ťažšie menia veci k lepšiemu.
Stretnutie sa uskutoční dňa 18.novembra o 16:00 hod v kultúrnom dome v Bošáci.
Program:
1. Uvítanie, zahájenie.
2. Oboznámenie o situácii v obci starostom obce.
3. Horúca diskusia zoči voči bez servítky.
4. Občerstvenie.
Čo najsrdečnejšie Vás všetkých pozýva starosta obce Mgr. Daniel Juráček.

 

Foto z predchádzajúcej akcie, ktorá sa konala vo februári 2012 nájdete TUTO.

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby