posedenieStretnutie obyvateľov našej obce so starostom a poslancami sa uskutočnilo už po druhýkrát v Kultúrnom dome v Bošáci 18. novembra 2012 popoludní.

Prišlo veľa občanov v silnom zastúpení mladej generácie, čím dali jasne najavo, že im záleží na našej obci, jej zlepšovaní a skvalitňovaní života v nej.

Starosta obce podrobnou prezentáciou ukázal  aktuálne problémy a ich možné riešenia, úspechy a projekty na ktorých zamestnanci obce pracujú.   Vyzdvihol našich spoluobčanov, ktorí sa veľkou mierou pričinili o rozvoj komunitného a kultúrneho života v Bošáci.

V horúcej diskusii zoči voči bez servítky odpovedal starosta na otázky občanov, do ktorej sa zapojili aj prítomní poslanci OZ. Svoj názor na problémy, nápady a podnety mohli ľudia vyjadriť prostredníctvom anketového lístka, ktorý mali možnosť vyplniť počas akcie.

Do budúcnosti si želajme aby sme sa takto stretli i o rok. V opäť väčšom počte zo strany občanov a s väčším záujmom zo strany poslancov OZ. Veď hlavne na základe  vzájomných stretnutí  a diskusiou môžu pracovať v prospech občanov, ktorí im dali svoju dôveru v komunálnych voľbách.

FOTO TU