A+ A A-

 

den_matiek1
Druhý májový víkend sme v Bošáci venovali deťom a ich mamičkám. Sobotný zábavný program Míľa pre mamu vystriedal v nedeľu program Ďakujem Ti mama...  v kultúrnom dome v Bošáci. 
Na úvod sa starosta obce poďakoval všetkým ženám – matkám za lásku, starostlivosť a výchovu našich detí. V programe vystúpila tradične naša dychová hudba Bošáčanka pod vedením Miroslava Žákovica so svojimi skvelými sólistami. Nádherný a pestrý program pripravili pre svoje mamy žiaci a detičky zo základnej školy a materskej školy v Bošáci. Pani učiteľky výborne pripravili deti na toto vystúpenie a program mal veľký úspech. Svoje piesne zaspievali žiaci zo speváckeho krúžku pani učiteľky Kukučovej. Vystúpili aj výborné cvičenkine z gymnastického krúžku pod vedením p. Žofie Hrančovej a nádherný brušný tanec nám zatancovala brušná tanečnica, ktorá sa učí tancovať tento zaujímavý štýl v krúžku brušných tancov p. Dušanky Košnárovej. 
den_matiek2
Všetkým deťom a pani učiteľkám veľmi ďakujeme za prípravu krásneho programu a už teraz sa tešíme, čím nás naše deti prekvapia nabudúce. Navštívila nás aj folklórna skupina Kolovrátok z Melčíc - Lieskového, ktorej členovia sa u nás cítia skoro lepšie ako doma, a vždy radi prídu zaspievať svoje krásne piesne na naše kultúrne podujatia. Na záver sme si ešte vypočuli našu Bošáčanku. Ešte raz veľmi ďakujeme všetkým účinkujúcim za krásny, dlhý a zaujímavý program: DH Bošáčanke, žiakom a pani učiteľkám zo ZŠ s MŠ L. V. Riznera v Bošáci, záujmovým krúžkom a ich vedúcim pôsobiacich v obci Bošáca a členom FS Kolovrátok. Veľké poďakovanie patrí aj Vám všetkým, ktorí ste navštívili toto kultúrne podujatie.

Foto z akcie TU

                 den_matiek3   den_matiek4

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby