opekačkaPálenie Jura nám tento rok dva krát prekazilo škaredé počasie. Napokon sme sa všetci spoločne stretli až v piatok 9. mája vo večerných hodinách za krásneho počasia pri altánku nad ihriskom v Bošáci. Pre všetkých sme mali pripravené špekačky, pálenku, k dispozícii bol aj výčap.

Keďže práve v tom čase sa hral aj hokejový zápas SR – ČR zabezpečili sme projekciu priamo pri vatre. Po skončení hokejového zápasu starosta obce zapálil vatru, ktorú pripravili členovia DHZ Bošáca. Pri harmonikárovi Tomášovi Martákovi pokračoval zábava až do skorých neskorých nočných hodín.
Ďakujeme DHZ Bošáca za prípravu krásnej akcie. Viac foto tu