Velkonočná výstava 2011

Tretiu aprílovú nedeľu pripravila komisia pre školstvo, kultúru, šport, obchod, služby a cestovný ruch pri OZ v Bošáci opäť Veľkonočnú výstavu. Veľa krásnych ozdôb a predmetov vyhotovili žiaci Materskej a Základnej školy Ľ.V. Riznera v Bošáci. Pohľadnice, pozdravy , maľované vajíčka, kresby a veľkonočné ozdoby sú dôkazom, že naše pani učiteľky sa snažia prebúdzať a utužovať záujem detí o ručné práce a remeslá.
Na výstave sme mohli obdivovať krásne vyšívané obrusy, veľkonočné vajíčka vyzdobené rôznymi technikami, šibáky, jarné aranžmány a keramiku, ktoré zapožičali občania našej obce.
Príjemným spestrením výstavy boli určite jarné kvety -tulipány , narcisy či rozkvitnuté konáriky zlatého dažďa, čerešne a ,,dievskeho dreva“.
Ďakujeme všetkým, ktorí sa podielali na príprave výstavy a tiež všetkým, ktorí výstavu navštívili.

T.H.