A+ A A-

vystava_zvieratOpäť po roku sa chovatelia zvierat stretli v Bošáci. V dedine, ktorá je rodiskom výbornej slivovice, šikovných a pracovitých ľudí, z ktorých mnohí sa presadili na popredných miestach v rôznych oblastiach spoločenského, kultúrneho a pracovného života. V dedine, kde je v ľuďoch hlboko zakorenená láska k prírode a k chovu hospodárskych zvierat.Doba je však zvláštna, uponáhľaná.Ľudí, ktorí sa zaoberajú chovom zvierat nie je v súčasnosti veľa.
Odrádzajú ich zlé klimatické, finančné podmienky a nedostatok času pre pestovanie koníčkov.Preto sme veľmi radi, že aj keď v zmenšenom obsahu výstavných exponátov, sa nám podarilo vôbec našu výstavu zorganizovať. Veď organizácií, ktoré každoročne poriadajú výstavy zvierat je čoraz menej.
Ďakujeme Vám všetkým za účasť a musíme povedať i trpezlivosť pri chovaní, pretože je to skutočne náročné. Vám návštevníkom patrí tiež poďakovanie, že ste prišli a ocenili celoročnú prácu chovateľských nadšencov.
Ďakujeme tiež Obci Bošáca za všestrannú finančnú a materiálnu pomoc, a tiež ostatným sponzorom, bez ktorých by bolo veľmi ťažké zorganizovať toto chovateľské podujatie.
Tohoročná výstava sa skončila. Pár fotografií, pre tých ktorí nestihli alebo nemohli pre dážď :) Bošáca 6.-7.10.2012 

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby