A+ A A-

vystavaCeloštátna klubová výstava výstavných anduliek sa už pravidelne koná dvakrát do roka v KD v Bošáci. Vystavovatelia z celej SR a okolitých štátov súťažia odchovom svojich anduliek. Je to veľmi náročný koníček, nielen na čas, ale predovšetkým na finančné prostriedky. Veď hodnota kvalitnej výstavnej andulky sa častokrát pohybuje v niekoľkých stovkách eur. Samotná výstava spôsobuje andulkám určitý stres, napriek tomu že sú na to trénované.
Preto je táto výstava iba jednodňová s posúdením zvierat odborníkom, a bez prístupu verejnosti a propagácie v našej obci.Veríme, že to chápete za čo Vám vedenie Klubu chovateľov výstavných anduliek v Bratislave ďakuje. Samozrejme návštevníkov - obdivovateľov, ktorí si v tichosti pozrú výstavu nikto nevyhodí a môžu sa pozrieť na pestrú farebnú paletu anduliek.Pre všetkých teda prinášame aspoň fotodokumentáciu (TU) z tohto podujatia, prostredníctvom ktorého vedia o našej Bošáci v mnohých štátoch Európy. Ďakujeme všetkým zúčastneným :)

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby